Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

BISERICA UN TOT

Dacă privim în istoria Bisericii noastre ortodoxe, descoperim încă de la începuturi preocuparea pentru frumosul bisericesc: în mănăstiri se lucrau epitrahile, antimise, epitafe brodate. Şi atunci, ca şi astăzi, se lucrau în atelierele de argintărie vase liturgice, iar în atelierele de sculptură se realiza mobilierul bisericesc.
        Lui Dumnezeu se cuvine să-i dăruim tot ceea ce este mai bun din rodul muncii noastre şi să-i aducem mulţumire pentru toate.
        De aceea este necesar în primul rând să cunoaştem biserica în tot ce cuprinde ea: obiecte de cult şi veşminte, să mergem în pelerinaje (chiar virtuale dacă nu avem posibilităţi), să călcăm pragul mănăstirilor, să mulţumim pentru tot ce primim în dar de Sus.

This website was made with Mobirise site template